whatsapp
img

Bayram SARAÇ
Dijital Pazarlama Yöneticisi

Gayrimenkul sektöründe “geleneksel pazarlama” yöntemlerinin günümüz şartlarında tek başına yeterli olamayacağı ve “Dijital Pazarlama”nın önemini her mecrada dile getirip, akademik eğitimini (MBA), “Gayrimenkul sektöründe dijital pazarlama” tez konusu üzerinde tamamlamıştır.

Kuzeybatı Gayrimenkul’ün 20 yıllı aşkın sektörel tecrübesi ni , 8 yıllık dijital pazarlama faaliyetlerimizle deneyimleyip, ülkemizin ve dünyanın dört köşesinde “GAYRİMENKUL PAZARLAMA” faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Günümüz dünyasında teknolojinin ve dijital pazarlamanın önemini kavrayan iş ortaklarımız SATIŞ KAPATMA oranlarıyla öne çıkmaktadır.

İlan sitelerinde mülklerimizi yayınlamak ve afiş asmak haricinde;

Bizimle çalışırsanız NELER DEĞİŞİR?

  • Müşterilerinizin, ilanınızı ve afişinizi görüp aramalarını beklemez, hedef kitlenizi doğru belirleyip, görmesini istediğiniz potansiyel müşterilere ilanınız gösterilir.
  • Yayınlayacağınız ilanlarınızda, kullanılacak görsel ve mesajlar, müşterilerin satın alma eğilimini tetikleyecek şekilde organize edilecektir.
  • Doğrudan pazarlama (toplu e-posta, sms, whhatsapp) gönderimleri ile, direkt olarak alıcı kitlenize bilgilendirme yapabilirsiniz.
  • Mülkünüz adına uçtan-uca tüm pazarlama unsurları çalıştırılır, gerek sosyal medya, gerek google reklamları gerekse doğrudan pazarlama yöntemlerinden gelen müşterileriniz anlık olarak e-posta ile tarafınıza iletilir.

Tanışmak ve yaptığımız güzel işleri takip etmek için linkedin profilimi ziyaret edebilirsiniz: